Oppsettet for 2.kvalifiseringsrunde til NM

Slik skal cupens 2.kvalifiseringsrunde spilles. Vi gleder oss til mange spennende oppgjør i lokalfotballen i vårt distrikt.

2.kvalifiseringsrunde for NM menn er nå klart: 

Kråkerøy – Askim
Trosvik – Østsiden
Nesodden – Ås
Ski – Oppsal
Frigg - Rilindja
Korsvoll – Skedsmo
Asker – Fagerborg
Rælingen – Oldenborg
Hauerseter – Gjelleråsen
Eidsvold IF – Lokomotiv Oslo
Sander – Moelven
Flisa Fotball – Funnfoss/Vormsund
Kolbu/KK – Lillehammer
Valdres – Ottestad
Modum – Hallingdal
Åssiden – Vestfossen
Runar – Re 
FK Tønsberg – Nesjar
Skarphedin – Skotfoss
Pors – Express
Vigør - Lyngdal
Ålgård – Staal Jørpeland
Brodd – Åkra
Riska – Vardeneset
Randaberg – Vaulen
Stord Fotball – Sotra
Trio – Varegg
Lyngbø – Lysekloster
Follese – Øystese
Os – Tertnes
Årdal – Stryn
Tornado Måløy – Brattvåg
Spjelkavik - Bergsøy
Emblem – Herd
Surnadal – Sunndal
Tynset – Alvdal
Sverresborg – Charlottenlund
NTNUI – Kolstad
Neset – Steinkjer
Vuku – Rørvik
Mosjøen – Sandnessjøen
Grand Bodø – Salangen
Junkeren – Mo 
Lofoten - Sortland
Fløya – Stakkevollan
Hammerfest – Bossekop
Bjørnevatn – Kirkenes

Kampene skal spilles innen 8. april og klubbene kan bli enige om tidligere spilledag.

Slik spilles 1.kvalifiseringsrunde til NM


Foto: Alf-Einar Kvalavåg

Slik spilles første kvalikrunde for NM i 2015. Vi gleder oss til mange spennende oppgjør.

Her er kampene i 1.kvalifiseringsrunde i NM:

Askim – Selbak
Sparta Sarpsborg – Kråkerøy
Drøbak/Frogn – Trosvik
Ås – Sarpsborg FK
Østsiden – Borgar
Ski - Nordstrand
Romsås – Frigg
Kolbotn - Nesodden
Rilindja – Ready
Oslojuvelene – Korsvoll
Røa – Asker
Fagerborg – Oslo City
Oldenborg – Grei
Oppsal – Hasle/Løren
Lommedalen – Lokomotiv Oslo
Gjelleråsen – Rustad
Gjerdrum – Eidsvold IF
Fet – Hauerseter
Rælingen – Fjellhamar
Funnfoss/ Vormsund – Skjetten
Skedsmo – Skårer
Redalen – Kolbu/KK
Lillehammer - Storhamar
Sander - Grue
Moelv - Gran
Ottestad - Faaberg
Follebu - Valdres
Løten - Flisa
Hallingdal – Jevnaker
Fjell – Modum
Steinberg – Åssiden
Vestfossen – Birkebeineren
Slemmestad – FK Tønsberg
Nesjar – Eik Tønsberg
Runar – Halsen
Re – Larvik Turn
Skotfoss – Tollnes
Hei – Skarphedin
Urædd – Pors
Express – Randesund
Flekkefjord – Lyngdal
MK – Vigør
Nærbø – Riska
Madla – Brodd
Frøyland – Ålgård
Hinna – Vardeneset
Austrått – Staal Jørpeland
Hundvåg – Randaberg
Klepp – Vaulen
Djerv 1919 – Åkra
Kopervik – Stord Fotball
Trio – Arna Bjørnar
Follese – Loddefjord
Sotra – Austevoll
Varegg - Smørås
Frøya – Lyngbø
NHH – Os
Lysekloster – Bjarg
Bergen Nord – Tertnes
Øystese – Vadmyra
Nordhordland – Årdal
Tornado – Eid
Fjøra – Stryn
Larsnes/Gursken – Spjelkavik
Norborg – Brattvåg
Herd – Volda
Bergsøy – Skarbøvik
Emblem – Averøykameratene
Sunndal – Kristiansund
Dahle – Surnadal
Alvdal – Røros
Vanvik – Charlottenlund
Heimdal – Tynset
Buvik – Kolstad
KIL/Hemne - NTNUI
Orkla – Sverresborg
Steinkjer – Åfjord
Neset – Kvik
Verdal – Vuku
Rørvik – Namsos
Sandnessjøen – Stålkameratene
Tverlandet - Mosjøen
Grand Bodø – Fauske/Sprint
Mo - Grane
Innstrandens – Junkeren
Melbo - Lofoten
Sortland – Medkila
Stakkevollan – Skarp
Kvaløya – Fløya
Salangen – Ishavsbyen
Bossekop – Skjervøy
Sørøy/Glimt – Hammerfest
Norild – Bjørnevatn
Kirkenes – Porsanger

Kampene spilles innen 25. mars.

2.kvalifiseringsrunde spilles 8. april.

Slik spilles cupens 4.runde

2 lag fra Rogaland er fortsatt med i cupen.

Slik spilles fjerde runde i cupen (laget som står først har hjemmekamp):
Molde - Mjøndalen
Aalesund - Lillestrøm
Sarpsborg 08 - Start
Brann - Ranheim
Odd – Vålerenga
Viking - Sogndal
HamKam/Haugesund - Tromsdalen *

Viking og FKH ute av cupen

Både FKH og Viking røk ut av cupen i dag (Arkivfoto: Thor Håkonsen)

FK Haugesund tapte 0-1 borte mot Stabæk, mens Viking tapte 1-5 borte mot Molde.

Yann-Erik de Lanlay scoret Viking sitt mål for kvelden, stillingen ved pause var 2-1 til Molde.

Følg oss på facebook

Tippeligaen

Siste fra Stavangerfotball