Første kvalifiseringsrunde i NM er satt opp

Sjekk hvem som møtes.

 

Norges Fotballforbund har satt opp kampene i den første kvalifiseringsrunden til NM herrer 2014:

Kamptidspunkt er berammet til lørdag 22. mars kl 15.00, men kampene kan spilles på et tidligere tidspunkt eller i løpet av søndag 23. mars dersom det er enighet mellom klubbene om dette.

Kampene i 2. kvalifiseringsrunde runde spilles lørdag 5. april. 

Flere lokale klubber skal i aksjon i kvalifiseringsrunden.

1.     Sarpsborg FK – Sparta Sarpsborg

2.     Trosvik – Kråkerøy

3.     Askim – Sprint/Jeløy

4.     Selbak – Østsiden

5.     Ås – Nesodden

6.     Nordstrand – Røa

7.     Ullern – Fossum

8.     Lokomotiv Oslo – Oslo City

9.     Oppsal – Oldenborg

10.   Korsvoll – Lille Tøyen

11.   Hasle/Løren – Kolbotn

12.   Holmlia – Romsås

13.   Rustad – Oslojuvelene

14.   Frigg – Fagerborg

15.   Fjellhamar – Funnefoss/Vormsund

16.   Gjerdrum – Klemetsrud

17.   Rælingen – Høland

18.   Skårer – Fet

19.   Skjetten – Skedsmo

20.   Hauerseter – Storhamar            

21.   Stange – Flisa

22.   Moelven – Toten

23.   Grue – Sander

24.   Fart – Ottestad

25.   Lillehammer – Follebu

26.   Gran – Nordre Land

27.   Solberg – Modum

28.   Stoppen – Vestfossen

29.   Jevnaker – Holeværingen

30.   Drammen FK – Drammens BK

31.   Slemmestad – Lommedalen

32.   Re – Åssiden

33.   Runar – Flint

34.   Husøy & Foynland – FK Tønsberg

35.   Tollnes – Larvik Turn

36.   Urædd – Skarphedin

37.   Ulefoss – Kjapp

38.   Vigør – Donn

39.   Randesund – Høllen

40.   Lyngdal – Mandalskameratene

41.   Eiger – Flekkefjord

42.   Brodd – Austrått

43.   Vardeneset – Staal Jørpeland

44.   Sola – Vaulen

45.   Klepp – Rosseland

46.   Nærbø – Frøyland

47.   Hundvåg – Madla

48.   Riska – Randaberg

49.   Kopervik – Åkra

50.   Lyngbø – Odda

51.   Frøya – Varegg

52.   Os – Lysekloster

53.   Nordhordland – Vadmyra

54.   Sotra – Austevoll

55.   Smørås – Djerv

56.   Hovding – Bjarg

57.   Bremnes – Djerv 1919

58.   Tertnes – Norges Handelshøgskole

59.   Arna-Bjørnar – Radøy/Manger

60.   Årdal – Vik

61.   Øystese – Voss

62.   Stryn – Tornado Måløy

63.   Larsnes/Gursken – Eid

64.   Spjelkavik – Stranda

65.   Rollon – Skarbøvik

66.   Volda – Bergsøy

67.   Norborg – Brattvåg

68.   Surnadal – Sunndal

69.   Averøykameratene – Eidsvåg

70.   Tynset – Alvdal

71.   Buvik – Kil/Hemne

72.   Heimdal – Kolstad

73.   Meldal – Orkla

74.   Byneset – Charlottenlund

75.   Sverresborg – Trygg/Lade

76.   Strindheim – NTNUI

77.   Stjørdals Blink – Skarp

78.   Vuku – Verdal  

79.   Neset – Steinkjer

80.   Bjørgan – Åfjord

81.   Rørvik – Namsos

82.   Stålkameratene – Fauske/Sprint

83.   Sandnessjøen – Mosjøen

84.   Junkeren – Innstrandens

85.   Grand Bodø – Tverlandet

86.   Hardhaus – Mjølner

87.   Sortland – Lofoten

88.   Salangen – Senja

89.   Lyngen/Karnes – Skjervøy

90.   Ishavsbyen – Fløya

91.   Bossekop – Sørøy Glimt

92.   Tverrelvdalen – Hammerfest

93.   Porsanger – Bjørnevatn

94.   Kirkenes – Norild

Kamptidspunkt er berammet til lørdag 22. mars kl 15.00, men kampene kan spilles på et tidligere tidspunkt eller i løpet av søndag 23. mars dersom det er enighet mellom klubbene om dette.

 

Kampene i 2. kvalifiseringsrunde runde spilles lørdag 5. april. 

Følg oss på facebook

Tippeligaen

Siste fra Stavangerfotball